
Пензель вигнутий для зовнішніх робіт Anza Basic (Анза Бейсік) 120мм
472 ₴
- Нет в наличии
- Код: 313292
+380 (67) 406-01-11
Івано-Франківськ, вул. С.Бандери 62- +380 (50) 286-04-44
- +380 (96) 406-02-22Івано-Франківськ, вул В.Івасюка 19К
- +380 (97) 406-05-55с. Ворохта, вул. Д.Галицького 32
- +380 (67) 300-98-65смт. Верховина, вул І. Франка 109
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
ПЕНЗЕЛЬ ВИГНУТИЙ ДЛЯ ЗОВНІШНІХ РОБІТ
BASICBasic - хороший вибір для ситуацій, коли якість обробки не грає вирішальної ролі. Плоскі щітки призначені для фарбування дверей і дерев'яних поверхонь. Ці щітки мають головки з синтетичними волокнами і простими рукоятками. Підходять для роботи з усіма видами фарби.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Anza |
| Страна производитель | Швеция |
| Форма малярной кисти | Прямоугольная |
| Материал ворса | Искусственная щетина |
| Материал ручки | пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Габариты | |
| Ширина | 120 мм |
| Глубина | 35 мм |
| Длина ворса | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип малярной кисти | Плоская изогнутая |
Информация для заказа
- Цена: 472 ₴

