
Пензель плаский Anza Elite (Анза Еліт) 70мм
506 ₴
- В наличии
- Код: 150470
- +380 (50) 286-04-44
- +380 (96) 406-02-22Івано-Франківськ, вул В.Івасюка 19К
- +380 (97) 406-05-55с. Ворохта, вул. Д.Галицького 32
- +380 (67) 300-98-65смт. Верховина, вул І. Франка 109
ПЕНЗЕЛЬ ПЛАСКИЙ
ELITE
Elite - це прекрасний вибір для непрофесійних малярів, які бажають домогтися по-справжньому якісних результатів фарбування. Плоскі пензлі призначені для фарбування дверей і дерев'яних поверхонь. Ці пензлі вбирають багато фарби і володіють чудовою покриває здатністю. Їх головки з синтетичними волокнами відрізняються дуже високою якістю і призначені для будь-яких видів фарби (як на водній, так і на масляній основі) для внутрішніх і зовнішніх робіт. Вони забезпечують чудову якість обробки і відмінний результат. щітки Elite володіють ергономічними рукоятками, що дозволяють точно наносити фарбу. Ці пензлі також оснащені запатентованим кріпленням Anza для розміщення на ємності з фарбою. Крім того, в комплекті додається тримач для зберігання.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Anza |
| Страна производитель | Швеция |
| Тип малярной кисти | Плоская |
| Форма малярной кисти | Прямоугольная |
| Материал ворса | Искусственная щетина |
| Материал ручки | пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Габариты | |
| Ширина | 70 мм |
| Глубина | 16 мм |
| Длина ворса | 56 мм |
- Цена: 506 ₴

