
VARNISH DECOR (Варніш). Декоративний перламутровий лак. 3л. Ельф-Декор silver
2 650 ₴
- В наличии
- +380 (50) 286-04-44
- +380 (96) 406-02-22Івано-Франківськ, вул В.Івасюка 19К
- +380 (97) 406-05-55с. Ворохта, вул. Д.Галицького 32
- +380 (67) 300-98-65смт. Верховина, вул І. Франка 109
VARNISH DECOR використовується для створення декоративного ефекту для фасадів та внутрішніх поверхнях з дерева, цегли, цементно-вапняних та гіпсових поверхнях.Особливо рекомендується для фінішної обробки декоративних штукатурок і фарб. Являє собою суміш спеціальної високоякісної водної дисперсії, акрилових смол з добавкою металізованих пігментів. Володіє хорошими захисними властивостями.
ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ: наноситься на суху декоративну штукатурку.
СПОСІБ ВИКОРИСТАННЯ: перед використанням лак ретельно перемішати. наносити пензлем, валиком або розпилювачем в один- два шари. Для зручності використання допускається розведення водою до 20%. При необхідності зменшення перламутрового ефекту можна змішувати з VARNISH PROTECT SATIN або з фасадним лаком Д105.
ОЧИСТКА ІНСТРУМЕНТУ: інструмент після використання промити водою.
ВЛАСТИВОСТІ:
- надає поверхні перламутровий блиск
- не містить органічних розчинників
- екологічно чистий
ОСОБЛИВОСТІ:
- створює еластичне, міцне і водостіцке покриття
- має хорошу адгезію до різних типів поверхні
- стійкий до механічної дії
- стійкий до ультрафіолетового випромінювання, вологи та миючих засобів
ТЕХНІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА:
Клас: лакова емульсія
Структура: гладка
Ступінь блиску: шовковисто-глянцева
Пігмент: золотистий/сріблястий
Питома вага: 1,05кг/л
Час висихання: 4-5год.
Рекомендована робоча темп.: +10°С...+25°С
Розведення: водою до 20%
Розхід: 10-12 м²/л
Упаковка: 1л, 3л
Зберігання: в герметично закритій тарі при температурі від +5°С до +30°С
Термін зберігання: 18 місяців від дати виготовлення
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Эльф Декор |
| Страна производитель | Украина |
| Тип использования | Универсальный |
| Основные | |
| Тип по составу | Акриловая |
| Вид декоративной штукатурки | Декоративные лаки |
| Фактура | Гладкая |
| Состояние материала | Готовая смесь |
| Способ нанесения | Ручной |
| Фасовка материала (кг) | 3 |
| Технические характеристики | |
| Расход материала | 9 кг/м2 |
| Минимальная толщина слоя | 0.1 мм |
| Максимальная толщина слоя | 0.2 мм |
| Время высыхания | 12 хв |
| Минимальная температура выполнения работ | 5 |
| Максимальная температура выполнения работ | 25 град. |
- Цена: 2 650 ₴

