Корзина
21 отзыв
+380674060111
+380502860444
УкраинаИвано-Франковская областьИвано-Франковсквул. С.Бандери 71
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина
Карпаты Колор - лакокрасочная продукция

Фарба фасадна Kolorit Standart A 4,5л

Фарба фасадна Kolorit Standart A 4,5л
  • В наличии

708 грн.

Фарба фасадна Kolorit Standart A 4,5л
Фарба фасадна Kolorit Standart A 4,5лВ наличии
708 грн.
Купить
+380674060111
Робочий телефон
  • +380502860444
Купить
+380674060111
Робочий телефон
  • +380502860444
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Характеристики
Основные
Фактурная краскаНет
Производитель  Kolorit
Фасовка материала4.5 л
Тип окрашиваемого материалаБетон, Дерево, Кирпич, Обои, Штукатурка
Способ нанесенияВаликом
Расход  8 кв.м
Время высыхания4 час
Максимальная температура хранения30 град.
Минимальная температура хранения5 град.
Без запахаДа
Моющаяся краскаДа
Аэрозольная краскаНет
Антисептическое свойствоНет
Пользовательские характеристики
Основа краскиАкрилатна
Тип окрашиваемого материалаКамень, Бетон, Дерево, Кирпич, Обои, Штукатурка
Страна производительУкраїна
Степень блескаМатова
Способ нанесенияПензлем, Розпилювачем, Валиком
Тип использованияДля зовнішніх робіт
ЦветБілий
Количество компонентовОднокомпонентна
Латексна фарба для зовнішніх робі
 
  • Довговічне атмосферостійке покриття
  • Дозволяє поверхні «дихати»
  • Можливість професійного тонування


Призначена для фарбування міцної цементно-вапняної штукатурки, бетону та інших мінеральних поверхонь, а також для ремонтного фарбування поверхонь, раніше пофарбованих водно-дисперсійною фарбою.

Застосовується для фарбування фасадів житлових, торгових, промислових, складських та інших будівель.

Склад

Водна дисперсія акрилатного сополімеру з мінеральними наповнювачами, пігментами і функціональними добавками.

Витрата на 1 шар

До 8 м2/л. На витрату впливають стан поверхні, що підлягає фарбуванню, а також метод нанесення і умови під час фарбування.

Сухий залишок

прибл. 55 % (база LА), бл. 56 % (база LС).

Густина

прибл. 1, 4 кг/л (база LА), бл. 1, 35 кг/л (база LС).

Паропроникність

Середня, клас V2 (ДСТУ EN 1062-1:2012).

Водопроникність

Низська, клас W3 (ДСТУ EN 1062-1:2012).

Розріджувач

Вода.

Спосіб нанесениян

Наносити валиком, пензлем або розпиленням. При розпиленні під високим тиском застосо-вувати сопло 0,018" - 0,023".

Час висихання при 23ºС і відносній вологості 50%

Від пилу – 30 хвилин. Наступний шар можна наносити через 1-2 години. Час висихання збільшується зі зниженням температури і підвищенням відносної вологості повітря. Максимальна міцність покриттям досягається через 28 днів.

Блиск

Матовий, клас G3 (ДСТУ EN 1602-1:2012).

Колір

База LА - біла, колерується тільки у світлі і пастельні кольори. База LС - безкольорова, тільки для колерування в темні і насичені кольори. Фарба колерується за каталогами «Tikkurila Facade», «ЛКМ для кам'яних поверхонь» та ін. Перед застосуванням рекомендується перевіряти точність кольору.

Атмосферостійкість

Хороша, також у промисловому середовищі. Зберігає захисні і декоративні властивості в середньому не менше 10 років.

Термостійкість

Готове покриття витримує вплив температур від -40 ºС до 80 ºС

Зберігання

Не допускати заморожування фарби! Фарбу зберігати і транспортувати при температурі +5 ºС ...+30 ºС в герметично закритій упа-ковці виробника. Термін зберігання – 24 місяці від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

 

Умови під час фарбування

Поверхня, що підлягає фарбуванню, має бути сухою і міцною. Температура повітря, фарби і поверхні має бути в межах від +5 °С до +28 °С. Відносна вологість повітря не більше 80%. Вологість оброблюваної поверхні не вище 4%. Уникати дії вітру і прямих сонячних променів.

Попередня підготовка

Нефарбована поверхня:
Свіжу вапняно-цементну штукатурку фарбувати не раніше ніж через 4 тижні, бетонні блоки – після одного опалювального сезону, зашпакльовані поверхні – через 1-5 діб залежно від то-вщини шару і умов нанесення. Поверхня, що підлягає фарбуванню, має бути міцною і сухою. Ретельно видалити всі покриття, що відшаровуються, очистити від бруду, пилу, цвілі, висо-лів, жирних плям. Глянсові і склоподібні поверхні обробити механічно для надання їм шорст-кості, пил видалити. Порошкоподібний крихкий шар (цементний клей) видалити з поверхні піс-коструминним пристроєм, щіткою або промиванням під тиском водою з піском. У разі потре-би вирівняти поверхню шпаклівкою, відповідною для цієї поверхні. Після висихання відшліфу-вати, пил від шліфування видалити. Для захисту від цвілі і грибів рекомендується обробити поверхню засобом KOLORIT START BIOSTOP. Неміцні основи та поверхні з крейдуванням, а також поверхні з неоднорідним вологовбиран-ням слід зміцнити засобом KOLORIT STANDART GRUNT відповідно до інструкції із застосу-вання. Неміцні основи та поверхні з крейдуванням, а також поверхні з неоднорідною вбираючою здатністю, слід зміцнити засобом KOLORIT SILANIT.

Раніше пофарбована поверхня:
Очистити поверхню від бруду, пилу, сторонніх включень і висолів. Видалити всі шари старого покриття, що відшаровуються, слабко тримаються. Перевірити стан швів бетонних блоків, тріщини розшити. Далі обробляти так само, як нові поверхні.

Окраска

Незабарвлена ​​поверхню: 
Фарбу ретельно перемішати перед застосуванням. Щоб уникнути відмінностей у відтінку, для забарвлення суцільний поверхні змішати в одній ємності достатню кількість фарби. Якщо доведеться застосовувати фарбу різних партій, стики рекомендується виконувати по лініях конструкції для того, щоб зробити їх непомітними. При необхідності, для нанесення 1-го шару розбавити водою (не більше 10%). Рекомендується наносити валиком, пензлем або розпиленням в 2 шари. Час висихання кожного шару – 2-4 години в залежності від умов. Повної зносостійкості покриття досягає через місяць після нанесення.

Ремонтна забарвлення: 
Для ремонтного фарбування поверхні, пофарбованої KOLORIT STANDART A, можна застосовувати цю ж фарбу або іншу водорозчинні акрилатную фасадну фарбу. Див. П. “Попередня підготовка”.

Очищення інструментів

Видалити залишки фарби з інструменту, після чого промити водою або миючим Пенсселіпесу (ТМ Tikkurila). Сліди фарби, що підсохла, можна видалити з інструменту миючим засобом Пенсселіпесу.

Догляд

Очищення пофарбованої поверхні здійснювати не раніше, ніж через місяць після фарбування, обережним промиванням під тиском без застосування миючих засобів. На поверхні може за-лишитися слід від миття, і тому рекомендується відокремлювати ділянку миття по лініях конс-трукції для того, щоб зробити його непомітним. Очищення від окремих забруднень, що не прилипли до поверхні, здійснювати сухим очищенням за допомогою м’якої щітки.

Охорона праці

Фарба є нетоксичного та пожаробезопасной. Проте, роботу слід виконувати обережно і ретельно, уникаючи зайвого, непотрібного зіткнення з матеріалом. На фарбу є висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи

Охорона навколишнього середовища

Не викидати у стоки, водойма або на грунт. Рідкі залишки передати в місце збору відходів. Порожню тару і сухі залишки можна утилізувати як будівельне сміття.

 
Спецификация
Информация для заказа
  • Цена: 708 грн.