Корзина
21 отзыв
ТОВ "Карпати Колор"
+380674060111
+380502860444

Грунтовка антисептична Kolorit START BIOSTOP 5л

  • В наличии

185 грн.

+380674060111
Робочий телефон
  • +380502860444
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Грунтовка антисептична Kolorit START BIOSTOP 5л
Грунтовка антисептична Kolorit START BIOSTOP 5лВ наличии
185 грн.
+380674060111
Робочий телефон
  • +380502860444
Купить

Описание

  • Для зовнішніх і внутрішніх робіт
  • Знищує та запобігає розвитку біологічних пошкоджень
  • Сприяє загальному оздоровленню мікроклімату в приміщенні завдяки знищенню спор плісняви
  • Пожежобезпечний


Готовий до застосування засіб для захисту поверхні від біологічних пошкоджень на основі активного біоциду широкого спектру дії.

Призначений для знищення та запобігання розвитку цвілевих грибків, лишайників, синьо-зелених водоростей і інших біологічних пошкоджень практично на будь-яких всмоктуючих, пористих поверхнях при їх обробці перед грунтуванням і фарбуванням. Перешкоджає розвитку хвороботворних мікроорганізмів і їх спор, тим самим сприяє загальному оздоровленню мікроклімату в приміщенні. 

Може застосовуватися як для нових, так і для раніше пофарбованих водно-дисперсійною фарбою поверхонь.

Витрати

5-10 м²/л. На витрату впливають нерівність та пористість поверхні, що обробляється, а також метод нанесення та умови при обробленні.

Щільність

бл. 1,0 кг/л.

Розчинник

Вода

Спосіб нанесення

Наносити щіткою, пензлем або розпиленням.

Час висихання при +23 °С та відносній вологості 50%

Фарбування або ґрунтування можна виконувати після повного висихання обробленої поверхні (приблизно через 4-5 годин). Час висихання збільшується в міру зниження температури і підвищення відносної вологості повітря.

Колір

Прозорий, безбарвний.

Зберігання

Зберігати і транспортувати у фірмовій герметично закритій тарі. Берегти від морозу.

 

Умови при ґрунтуванні

Поверхня, що обробляється, повинна бути сухою. Температура повітря, рідини та поверхні має бути в межах від +5 °С до +28 °С; відносна вологість повітря не більше 80%.

Попередня підготовка

Видалити всі покриття, що відшаровуються, а також непоглинаючі покриття. Очистити поверхню від часток, що обсипаються, забруднень, жирових плям, висолів і пилу. При обробленні поверхні, враженої пліснявим грибком, її потрібно ретельно вимити, в разі потреби видаливши наліт плісняви шпате¬лем і (або) жорсткою щіткою, добре просушити. Для видалення плісняви з пофарбованих поверхонь можна застосовувати засіб «Хомменпойсто» відповідно до інструкції із застосування. Поверхню промити чистою водою та ретельно просушити.

Застосування

Засіб наносити щіткою, пензлем або розпиленням, при цьому рідина повинна повністю ввібратися в поверхню. Не змішувати з ґрунтовкою, фарбою або шпаклівкою. Після повного висихання ґрунтувати засобом KOLORIT START GRUNT, KOLORIT START HYDROSTOP або KOLORIT START GRUNT SILICONE відповідно до інструкції із застосування.

Очищення інструментів

Робочі інструменти промити водою. Висохлі сліди засобу також можна змити водою.

Охорона праці

Матеріал не виділяє шкідливих летких речовин і є пожежобезпечним. Тим не менше, при роботі з ним рекомендується використовувати рукавички, захисний одяг, а також (при нанесенні розпиленням) окуляри та засоби захисту дихання. При попаданні на шкіру негайно промити водою. Після висихання поверхня, оброблена засобом «КОЛОРИТ Біостоп» у відповідності до інструкції із застосування, абсолютно нешкідлива для здоров’я. Засіб має висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

Охорона навколишнього середовища

Не виливати у каналізацію, водойму або на ґрунт. Залишки передати до місця збору відходів. Порожню тару можна утилізувати як будівельне сміття.

 

Характеристики

Основные
Производитель  Kolorit
Страна производительУкраина
Вид обрабатываемого материалаГіпсокартон, Бетон, Штукатурка
Тип использованияДля внутрішніх робіт
Фасовка материала5 л
Вид грунтовкиАнтисептическая
Бесцветный материалТак
ЦветБезбарвний

Спецификация

Информация для заказа

  • Цена: 185 грн.