Корзина
21 отзыв
ТОВ "Карпати Колор"
+380674060111
+380502860444

Вогнезахисна фарба для дерева Bionic House "Fireproof coating" 5кг

  • В наличии

990 грн.

+380674060111
Робочий телефон
  • +380502860444
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Вогнезахисна фарба для дерева Bionic House "Fireproof coating" 5кг
Вогнезахисна фарба для дерева Bionic House "Fireproof coating" 5кгВ наличии
990 грн.
+380674060111
Робочий телефон
  • +380502860444
Купить

Описание

Призначення: Вогнестійка фарба для внутрішніх робіт, виробництва компанії Біоник-Хаус, призначена для довготривалого захисту дерев'яних конструкцій крівлі, стропіл, обрешетувань, міжетажних перекриттів, балок і інших виробів з дерева. Украй необхідна в приміщеннях, де зберігають або виробляють матеріали, що легко займаються і є ризик виникнення пожежі.  Наприклад, на деревообробному виробництві, в бібліотеках, архівах, музеях, картинних галереях або де розміщені опалювальне і кухонне устаткування, печі, каміни і можливий контакт з відкритим вогнем або існує високий ризик займання і поширення вогню по дерев'яній обробці або дерев'яним конструкціям.

Дане покриття підходить для обробки тари транспортування і пакування вибухонебезпечних і легкозаймистих продуктів, а також елементів і вузлів машинобудування, упакованих з використанням паливно-мастильних матеріалів.

Властивості: Сучасний композиційний склад вогнезахисної фарби інтумесцентного (що спучується) типа "Fireproof coating" відноситься до антіпіренам 1-ої групи ефективності. Забезпечує довготривале протипожежне покриття для будь-якої дерев'яної поверхні.  Фарба добре лягає на пиляну, стругану, шліфовану деревину і має прекрасні адгезійні властивості. Термін ефективності покриття може складати від 10-25 років, залежно від умов експлуатації приміщення, наявності перепадів температури і дії ультрафіолету і сонячної радіації.

Фарба-антипірен компанії Біоник-Хаус не викликає корозії металевих предметів, є важкогорючою по ГОСТ 12.1.044-89, має помірне димоутворення і помірну токсичність продуктів горіння.

При дії відкритого вогню і нагріванні, вогнезахисна фарба спучується і утворює товстий шар пенококса, який тривалий час утримує температуру на поверхні, що обвуглилася, не підтримуючи горіння і не даючи температурі проникнути крізь затверділу піну. При видаленні джерела вогню покриття само затухає.

 

Характеристики

Основные
Производитель  Bionic House
Страна производительУкраина
Тип обрабатываемой поверхностиДерево
Фасовка материала (кг)5.0
Расход  4.0 (кв.м)
АэрозольНет
Бесцветный материалНет
Цвет Белый
Тип окрашиваемого материалаДерево
Дополнительные характеристики
Вид лакаАкриловый

Информация для заказа

  • Цена: 990 грн.