
Пензель плаский скошений *61*,2" HARDY 50мм
207 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 406-01-11
Івано-Франківськ, вул. С.Бандери 62- +380 (50) 286-04-44
- +380 (96) 406-02-22Івано-Франківськ, вул В.Івасюка 19К
- +380 (97) 406-05-55с. Ворохта, вул. Д.Галицького 32
- +380 (67) 300-98-65смт. Верховина, вул І. Франка 109
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Кисть плоска, серія *61*
Плоский пензель, призначений для малювання акриловими лаками та фарбами.Високий індекс довжини щетини (TOPS) гарантує рівномірний розподіл фарби по всій пофарбованій поверхні. Щетина з добірного поліестеру підвищує комфорт малювання, полегшує очищення кисті, а також запобігає розбуханню кисті при роботі з лаками та фарбами на водній основі. Кутова кисть чудово підходить для фарбування у важкодоступних місцях (наприклад, кутів стін) і для нанесення рівної лінії.
Тип ручки:
дерев'яна, не лакована
Тип щетини:
добірна спеціальна поліефірна щетина.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hardy |
| Страна производитель | Польша |
| Тип малярной кисти | Плоская |
| Форма малярной кисти | Прямоугольная |
| Материал ворса | Искусственная щетина |
| Материал ручки | дерево |
| Габариты | |
| Ширина | 50 мм |
| Глубина | 15 мм |
| Длина ворса | 70 мм |
Информация для заказа
- Цена: 207 ₴

