
PERSIA (Персія) LIGHT Pearl 5кг Декоративна штукатурка Ельф-Декор
4 400 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- +380 (50) 286-04-44
- +380 (96) 406-02-22Івано-Франківськ, вул В.Івасюка 19К
- +380 (97) 406-05-55с. Ворохта, вул. Д.Галицького 32
- +380 (67) 300-98-65смт. Верховина, вул І. Франка 109
Декоративне покриття PERSIA дозволяє створювати різноманітні види фактур для внутрішніх інтер'єрів, застосовуючи різні техніки нанесення. Поєднання дрібних частинок мармуру з перламутровою базою створює надзвичайно парадний, благородний вигляд. Матеріал водорозчинний, випускається в трьох базах: WHITE, SILVER і GOLD. База WHITE відрізняється від бази SILVER підвищеною білизною і наявністю в складі ультрасучасних іскристих пігментів.
ТЕХНОЛОГІЯ НАНЕСЕННЯ:
Перед початком робіт розмішати матеріал обраної бази. Допускається при необхідності додавати до 10% води. Існує кілька видів нанесення даного матеріалу: Техніка №1: На підготовлену поверхню нанести грунт QUARTZ PRIMER або заколерований в потрібний колір DECOR PRIMER. Заколерований матеріал PERSIA добре розмішати і за допомогою нержавіючого шпателя нанести шар матеріалу на величину зерна. Через 10-15 хв. металевим шпателем пригладити поверхню в різних напрямках, створюючи при цьому оригінальні візерунки. Техніка №2: На підготовлену поверхню нанести грунт QUARTZ PRIMER або заколерований в потрібний колір DECOR PRIMER. За допомогою нержавіючого шпателя нанести перший шар матеріалу на величину зерна. Після повного висихання пензлем або макловицею наторцувати поверхню матеріалом PERSIA. При необхідності база PERSIA колеруєтся універсальними барвниками. Через 10-15 хв. нержавіючим шпателем зробити згладжування матеріалу в різних напрямках, створюючи оригінальні візерунки.
ТЕХНІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА:
Застосування: внутрішні інтер'єри
Склад: перламутрові пігменти, мінеральні наповнювачі, синтетичні сополімери
Розчинник: вода
Питома вага: 1,3 кг / л при t° = 20°С
Розведення: водою до 10%
Зберігання: 18місяців при t° від 5°С до 30°С
ВИТРАТИ: базове покриття PERSIA - 4-6 м² / кг (в залежності від техніки нанесення)
ОСОБЛИВОСТІ :
Витримує очищення миючими засобами
Висока міцність покриття
Змінює відтінки залежно від освітлення і кута зору
Залежно від техніки нанесення дозволяє отримувати різноманітні малюнки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Эльф Декор |
| Страна производитель | Украина |
| Вид декоративной штукатурки | Структурная |
| Состояние материала | Готовая смесь |
| Тип использования | Для внутренних работ |
| Тип по составу | Акриловая |
| Толщина | 0.5 мм |
| Фасовка материала (кг) | 5 |
| Технические характеристики | |
| Максимальная температура выполнения работ | 35 град. |
| Максимальная толщина слоя | 1.5 мм |
| Минимальная температура выполнения работ | 5 град. |
| Минимальная толщина слоя | 1 мм |
| Расход материала | 0.3 кг/м2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Время высыхания | 6 хв |
- Цена: 4 400 ₴


