
MARMORINO STYLE SATINATO (Мармуріно),15кг. Матова версія декоративного покриття. Ельф-Декор
4 400 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- +380 (50) 286-04-44
- +380 (96) 406-02-22Івано-Франківськ, вул В.Івасюка 19К
- +380 (97) 406-05-55с. Ворохта, вул. Д.Галицького 32
- +380 (67) 300-98-65смт. Верховина, вул І. Франка 109
Матова версія декоративного покриття MARMORINO STYLE. Імітація матового натурального каменю створить у Вашому інтер'єрі неповторний ефект античності, додасть шляхетності і підкреслить вишуканість. А фінішна обробка даного декоративного покриття воском DECOR WAX TOSCANA посилить матовість і додасть поверхні додаткового ефекту оксамиту.
Особливості
- Висока стійкість до забруднень
- Витримує очищення лужними миючими засобами
- Має високу міцність
- Можна наносити в приміщеннях з високою вологістю
- Має сильні протигрибковими властивостями
Спосіб застосування:
На підготовлену поверхню нанести грунт Д-17 (ТМ "Ельф) або якісну акрилову фарбу.
Перед нанесенням тонувати і ретельно перемішати.
Перший шар наноситься шпателем з нержавіючої сталі або малкою, задаючи при цьому оригінальний малюнок майбутнього покриття. Для отримання більш виразного малюнка допускаються невеликі напливи.
Після повного висихання (4-6 годин), поверхня необхідно обробити наждачним папером і нанести другий шар, чергуючи мазки в різних напрямках. Також можливо застосувати на другому шарі техніку торцювання, використовуючи маклавіцу або малку з нержавіючої сталі. Через 15-20 хвилин різноспрямованими рухами здійснюємо полірування поверхні.
Для додання більш глибокого малюнка рекомендуємо обробити поверхню воском DECOR WAX або ANTIQUE. Ці воски додатково проявлять структуру. Їх наносять металевим шпателем тонким шаром, застосовуючи різноспрямовані рухи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Эльф |
| Страна производитель | Украина |
| Вид декоративной штукатурки | Венецианская |
| Назначение материала | Для кирпича, Для бетона, Для камня, Для гипсокартона, Для газобетона, Для цементных поверхностей |
| Состояние материала | Готовая смесь |
| Способ нанесения | Ручной |
| Тип использования | Универсальный |
| Тип по составу | Акриловая |
| Толщина | 2 мм |
| Фактура | Гладкая |
| Фасовка материала (кг) | 15 |
| Цвет | Белый |
| Технические характеристики | |
| Максимальная температура выполнения работ | 25 град. |
| Максимальная толщина слоя | 2 мм |
| Минимальная температура выполнения работ | 5 град. |
| Минимальная толщина слоя | 1 мм |
| Расход материала | 1 кг/м2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Время высыхания | 12 хв |
- Цена: 4 400 ₴




