Корзина
21 отзыв
ТОВ "Карпати Колор"
+380674060111
+380502860444

Фарба фасадна силіконова Farbmann Standart S 4,5л

  • В наличии

836 грн.

+380674060111
Робочий телефон
  • +380502860444
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Фарба фасадна силіконова Farbmann Standart S 4,5л
Фарба фасадна силіконова Farbmann Standart S 4,5лВ наличии
836 грн.
+380674060111
Робочий телефон
  • +380502860444
Купить

Описание

Латексна, силіконова фарба для зовнішніх робіт

Призначена для первинного фарбування міцної цементно-вапняної і вапняної штукатурок (у т. ч. декоративні штукатурки «короїд» і «баранець»), бетону й інших відповідних мінеральних поверхонь, а також систем утеплення. Фарба підходить для раніше фарбованих поверхонь, якщо старе покриття не відшаровується і не крейдує. Рекомендується застосовувати у поєднанні із ґрунтовкою KOLORIT SILANIT.

Фарба не придатна для фарбування еластичних поверхонь і поверхонь, пофарбованих вапняними фарбами.

Застосовують для первинного і ремонтного фарбування фасадів житлових, торговельних, промислових, складських та інших будівель, у тому числі історичних пам’ятників архітектури, будівель у приморській зоні.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: 

Склад

Водна дисперсія акрилатного сополімеру і силіконової емульсії з мінеральними наповнювачами, пігментами і функціональними добавками.

Витрата на 1 шар

До 8 м2/л. На витрату впливають стан поверхні, що підлягає фарбуванню, а також метод нанесення і умови під час фарбування.

Сухий залишок

прибл. 55 % (база LA), прибл. 53 % (база LС).

Густина

прибл. 1,4 кг/л (база LA), прибл. 1,3 кг/л (база LС).

Паропроникність

Середня, клас V2 (ДСТУ EN 1062-1:2012).

Водопроникність

Низька, клас W3 (ДСТУ EN 1062-1: 2012).

Розріджувач

Вода.

Спосіб виконання

Наносити валиком, пензлем або розпиленням. При розпиленні під високим тиском застосовувати сопло 0,027 "- 0,029".

Час висихання при 23ºС і відносній вологості 50%

Від пилу - 30 хвилин. Наступний шар можна наносити через 2-4 години. Час висихання збільшується в міру зниження температури і підвищення відносної вологості повітря. Максимальна міцність покриттям досягається через 28 днів.

Блиск

Матовий, клас G3 (ДСТУ EN 1602-1: 2012).

Колір

База LА – біла, колерується тільки у світлі і пастельні кольори. База LС – безкольорова, тільки для колерування в темні і насичені кольори. Фарба колерується за каталогами «Тіккуріла Фасад», «ЛКМ для кам'яних поверхонь» та ін. Перед застосуванням рекомендується перевіряти точність кольору.

Ізносостійкість

1 клас стійкості до мокрого стирання (ДСТУ EN 13300: 2012).

Хімстійкість

Витримує періодичну очистку з використанням миючих і дезінфікуючих засобів, а також легке очищення деякими розчинниками (спирт, уайт-спірит).

Атмосферостійкість

Хороша, також у промисловому і морському середовищі. Зберігає захисні і декоративні властивості в середньому не менше 15 років (у поєднанні із ґрунтовкою KOLORIT SILANIT).

Термостійкість

Готове покриття витримує дію температур від -40 ºС до +80 ºС.

Зберігання

Не допускати заморожування фарби! Фарбу зберігати і транспортувати при температурі 5 ° С ... 30 ºС в герметично закритій упаковці виробника. Термін зберігання - 24 місяці від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАСТОСУВАННЮ: 

Умови під час фарбування

Поверхня, що підлягає фарбуванню, має бути сухою і міцною. Температура повітря, фарби і поверхні повинна бути в межах від +5 °С до +28 °С; відносна вологість повітря не більше 80%. Вологість оброблюваної поверхні не вище 4%. Уникати дії вітру і прямих сонячних променів.

Попередня підготовка

Нефарбована поверхня:
Свіжу вапняно-цементну штукатурку фарбувати не раніше ніж через 4 тижні, бетонні блоки – після одного опалювального сезону, зашпакльовані поверхні – через 1-5 діб залежно від товщини шару і умов нанесення. Поверхня, що підлягає фарбуванню, має бути міцною і сухою. Ретельно видалити всі покриття, що відшаровуються, очистити від бруду, пилу, плісняви, висолів, жирних плям. Глянсові і склоподібні поверхні обробити механічно для надання їм шорсткості, пил видалити. Порошкоподібний крихкий шар (цементний клей) видалити з поверхні піскоструминним пристроєм, щіткою або промиванням під тиском водою з піском. У разі потреби вирівняти поверхню шпаклівкою, відповідною для цієї поверхні. Після висихання відшліфувати, пил від шліфування видалити. Для захисту від цвілі і грибів рекомендується обробити поверхню засобом KOLORIT START BIOSTOP.
Неміцні основи та поверхні з крейдуванням, а також поверхні з неоднорідною вбираючою здатністю, слід зміцнити засобом KOLORIT SILANIT.

Раніше пофарбована поверхня:
Очистити поверхню від бруду, пилу, сторонніх включень і висолів. Видалити всі шари старого покриття, що відшаровуються, слабко тримаються. Перевірити стан швів бетонних блоків, тріщини розшити. Далі обробляти так само, як нові поверхні. KOLORIT FASILIT можна використовувати для ремонтного фарбування міцних покриттів акрилатних фарб, що розводяться водою, але при цьому слід враховувати, що паропроникність покриття в цілому визначатиметься найменш проникним (самим щільним) його компонентом.

Фарбування

Нефарбована поверхня:
Фарбу ретельно перемішати перед застосуванням. Щоб уникнути відмінностей у відтінку, для фарбування суцільної поверхні змішати в одній ємності достатню кількість фарби. У разі застосування фарби різних партій, стики рекомендується виконувати по лініях конструкції для того, щоб зробити їх непомітними. У разі потреби для нанесення першого шару розбавити водою (не більше 10%). Рекомендується наносити валиком, пензлем або розпиленням в 2 шари. Час висихання кожного шару – 2-4 години, залежно від умов. Повної зносостійкості покриття досягає через місяць після нанесення.

Ремонтне фарбування:
Для ремонтного фарбування поверхні, пофарбованої фарбою KOLORIT FASILIT, можна застосовувати цю саму фарбу або іншу акрилатную фасадну фарбу, що розводиться водою. Див. п. «Попередня підготовка».

Очищення інструментів

Видалити залишки фарби з інструменту, після чого промити водою або миючим засобом Пенсселіпесу (ТМ Tikkurila). Сліди фарби, що підсохла, можна видалити з інструменту миючим засобом Пенсселіпесу.

Догляд

Очищення пофарбованої поверхні здійснювати не раніше, ніж через місяць після фарбування, обережним промиванням під тиском без застосування миючих засобів. На поверхні може залишитися слід від миття, і тому рекомендується відокремлювати ділянку миття по лініях конструкції для того, щоб зробити його непомітним. Очищення від окремих забруднень, що не прилипли до поверхні, здійснювати сухим очищенням за допомогою м’якої щітки.

Охорона праці

Фарба є нетоксичною і пожежобезпечною. Проте, роботу слід виконувати обережно і ретельно, уникаючи зайвого, непотрібного контакту з матеріалом. На фарбу є висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

Охорона навколишнього середовища

Не виливати в каналізацію, водойми або ґрунт. Рідкі залишки передати в місце збору відходів. Порожню тару і сухі залишки можна утилізувати як будівельне сміття.

 

Характеристики

Основные
Производитель  Kolorit
Страна производительУкраїна
Тип использованияДля зовнішніх робіт
Тип окрашиваемого материалаКамень, Бетон, Дерево, Кирпич, Штукатурка
Основа краскиСиліконова
Цвет Білий
Фактурная краскаНі
Расход  8 кв.м
Время высыхания  4 година
Фасовка материала4.5 л
Аэрозольная краскаНі
Степень блеска  Матова
Минимальная рабочая температура окружающей среды  5 град.
Максимальная рабочая температура окружающей среды  28 град.
Минимальная температура хранения5 град.
Максимальная температура хранения30 град.
Количество компонентовОднокомпонентна
Без запахаТак
Антисептическое свойствоНі
Способ нанесенияПензлем, Розпилювачем, Валиком, Кисточкой
Моющаяся краскаТак

Информация для заказа

  • Цена: 836 грн.